سوالات متداول کاربران

پنل تلگرام چیست و چه کاری انجام میدهد ؟
پنل تلگرام سامانه ای تحت وب ( فقط با اینترنت ) است که امکان ارسال پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی شما توسط نرم افزار محبوب تلگرام را بصورت انبوه یا تکی ، با انواع ارسال های مختلف ( محله ای ، منطقه ای ، هدفمند ، کد پستی و ..) را بدون نیاز به تخصص و دانش خاص (و بی نیاز از نظارت و نگهداری از سامانه توسط شما) برای شما فراهم می نماید
نحوه ارسال ها و کیفیت ارسال در پنل های تلگرام چگونه است ؟
پیام های تبلیغاتی شما به محض ثبت بلافاصله توسط تیم بازرسی بررسی شده و چنانچه با قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشند ظرف مدت کوتاهی ( حدوداً ۵ دقیقه ) تأیید و پس از آن ارسال خواهند شد. کیفیت ارسال ها بسیار بالا بوده و پیام های شما ظرف مدت کوتاهی به دست مخاطب خواهند رسید.
پنل نمایندگی تلگرام چیست و چه کارهایی انجام میدهد ؟

پنل نمایندگی تمام امکانات و موارد پنل های کاربری را شامل میشود با این تفاوت که در پنل نمایندگی تلگرام قادر به ایجاد (ساخت) پنل های کاربری ، قیمت گذاری پنل ها ، قیمت گذاری ارسال هر پنل ساخته شده توسط شما خواهید بود. درست مثل اینکه مجموعه تلگرام ما برای شما کپی شده است ! و شما میتوانید به راحتی هر پنلی ( هم پنل های کاربری و هم نمایندگی ) را که مایل بودید ایجاد و بفروش برسانید
همه گوشی ها تلگرام ندارند! آیا پنل های تلگرام هزینه غیر تلگرامی ها را عودت میدهد ؟

روال کلی ارسال های تلگرام به اینصورت است که جهت ارسال به همه گوشی های تلگرام دار حتی آخرین گوشی عضو شده در این شبکه اجتماعی محبوب ، تلگرام تلگاه به تمام شماره های انتخابی شما ( شماره های موجود در بانک شماره موبایل تلگرام و یا شماره های خودتان ) پیام های تبلیغاتی شما را ا رسال خواهد کرد، پس از ارسال سامانه بطور دقیق مشخص میکند که کدام گوشی ها تلگرام دارند و کدامیک ندارند ، و بدین ترتیب هزینه آن بخش از ارسال هایی که تلگرام نداشته اند به پنل شما مرجوع خواهد شد که این تراکنش ها در قسمت “مدیریت تراکنش ها” قابل رویت هستند.
بعد از ارسال چطور مطمئن باشم که پیام ها به درستی ارسال شده اند ؟
پس از اتمام ارسال پیام های تلگرام ، بعداز گذشت ۲۴ ساعت میتوانید از همان بخشی که ارسال نموده اید اقدام به دریافت گزارش ارسال نمایید. علاوه بر بازخورد و فید بک تبلیغی که انجام داده اید ، ارائه گزارش ارسال موثرترین راه برای اطمینان از ارسال سالم و دقیق است.
به طور معمول چه تعداد پیام در چه زمانی ارسال میشود ؟
بطور کلی سرعت ارسال ها بستگی به عوامل مختلف از جمله سرعت اینترنت ، ترافیک ارسال ( ترافیک سنگین و نه عادی ) و… دارد اما بطور معمول هر ۱۰۰٫۰۰۰ پیام تلگرام حداکثر ظرف مدت یک ساعت ارسال میشود .

آی پی و دی ان اس ها ؟ 

IP Server : 136.243.70.139

DNS : Ns1.viberpanel.com & Ns2.viberpanel.com

تصویر ثابت